مشکلات سیستم ثبت نام مسابقات فرهنگی-هنری

با سلام

با توجه به مشکلات اخیر برای مربیان محترم در ثبت اطلاعات در سیستم مسابقات فرهنگی و هنری،سوالات اکثریت در تالار گفتگوی استان مطرح و پاسخ آن ارائه گردیده است که در ذیل مشاهده خواهید کرد. همچنین شایسته است مدیران و مربیان محترم با وارد شدن به سایت معاونت پرورشی استان و کلیک بر روی گزینه " تالار گفتگوی مسابقات" در منوی سمت راست این سایت،سوالات خود را مطرح نمایند و یا با جستجو در سوالات مطرح شده در این صفحه،جواب های داده شده را ملاحظه نمایند.

 

پرسش :

با سلام و احترام با توجه به آغاز ثبت نام دانش آموزی در سیستم،مشکلات تازه ای برای مربیان آغاز گردیده که ممنونم میشوم پاسخگوی این موارد باشید - عدم ثبت نام اتباع خارجه - عدم ثبت نام یک دانش آموز در چند رشته - غیر فعال شدن لینک ثبت ستاد مدرسه

پاسخ :

برادر عزیز ثبت نام اتباع از پنج شنبه مشکلش رفع خواهد شد - احتمالا دقت نکردید هنگامی که مشخصات دانش آموز را وارد کردید تایید و انتخاب رشته را در پایین صفحه کلیک کنید صفحه انتخاب رشته که باز شد هرچند رشته ای که می خواهید در مربع کنارش تیک زده و در اخر انتخاب رشته را تایید کنید همه رشته های انتخابی برای دانش آموز ثبت میشود . برای امتحان به لیست دانش آموزان ثبت نامی خود بنگرید ردیف اخر در قسمت رشته ها چه میبینید ؟ - لینک ستاد هم به یاری خدا از چهارشنبه مجددا باز خواهد شد .


 

/ 0 نظر / 15 بازدید